Červen v ZŠS II.

A je tu vytoužený poslední měsíc školního roku. Paní učitelky a asistentky pro nás připravily v polovině června Zahradní slavnost. Přispěli jsme také svým dílem a zazpívali hymnu naší školy s panem učitelem Řehákem, zatančili pod vedením p. uč. Doupovcové romský tanec. Fajn zážitek jsme také měli díky výletu do Obřího akvária a Přírodovědného centra v Hradci Králové. V akváriu jsme pozorovali různé zajímavé ryby žijící v řekách Jižní Ameriky. Nejvíc nás zaujali rejnoci, které jsme nekonečně dlouho sledovali a fotili. A v centru jsme viděli např. papoušky, hady, varany, chameleony, opičky, šváby, osmáky. V závěru výletu nesmělo chybět občerstvení, prostě bylo fajn.

Mgr. Jana Grancová

tn_obrazek_19869.jpg